فروشگاه اینترنتی نو آوران سیستم ایرانیان

 

خرید اینترنتی

خرید اینترنتی در جهان روز به روز به صرفه تر و مناسبتر از گذشته شده و اجازه مقایسه قیمت/کیفیت و خدمات کالا را به مصرف کنندگان می‌دهد. بدین ترتیب رضایت مشتریان بیش از پیش شده و اغلب ترجیح می‌دهند خرید خود را از اینترنت انجام دهند. در خیلی از موارد حتی خریداران کالای خود را در فروشگاهها انتخاب و سپس آن را از اینترنت خریداری می‌کنند چون به صرفه تر خواهد بود. در برخی از نقاط جهان مانند امریکا فروشهای اینترنتی از فروشهای حضوری پیشی گرفته است و این امر عرضه کنندگان را برآن داشته است که علاوه بر عرضه فیزیکی کالا/خدمات خود، عرضه اینترنتی را هم یکی از ملزمات خود بدانند.

 

نحوه کار فروشگاه اینترنتی نو آوران سیستم ایرانیان

در این سیستم ابتدا خریدار وارد سایت فروشگاه اینترنتی می شود و محصولات مورد نظر را در سبد خرید خود قرار می دهد و پس از وارد نمودن اطلاعات شخصی و آدرس ، خرید اینترنتی خود را نهایی می كند. سپس اطلاعات سفارش در کنترل پانل مخصوص فروشگاه اینترنتی به اطلاع فروشنده می رسد. فروشنده، سفارش رسیده را آماده به ارسال كرده و پس از آن مامور پست به فروشگاه مراجعه و سفارش اینترنتی را دریافت و در کوتاه ترین زمان ممکن آنرا به دست خریدار در هر کجای ایران که باشد می رساند و در هنگام تحویل کالا مبلغ آن را از خریدار دریافت می نماید.

 

محصولاتی و خدماتی که در این سایت ارائه می گردد عبارتند از :

انواع سیستم های امنیتی  , دوربین مدار بسته(ahd،analog),دزدگیر اماکن(دزدگیر اماکن فایر وال و کلاسیک و فایو استار) , و سایر تجهیزات امنیتی (محصولات نظارتی و امنیتی و تجهیزات مدار بسته )
-ارائه جدید‌ترین و کاربردی ترین راهکار های امنیتی و نظارتی(بخش خدمات)

مقالات رایگان سیستم های دوربین های مدار بسته

مقالات رایگان سیستم های هوشمند ساختمان (BMS)

مقالات رایگان و تخصصی مبحث VOIP

اخبار فن آوری

هدیه ها و طرح های شگفت انگیز

-خدمات پس از فروش.

پشتیبانی نامحدود
- قابلیت پیگیری در کوتاه‌ترین زمان ممکن.
امیدواریم با کمک کلیه اعضای ارائه کننده خدمات این فروشگاه و انتقادات و پیشنهادات شما دوستان در راستای اهداف خود موفق باشیم.